Kladkový TSA zámok na cestovnú batožinu 1 ks

Kód tovaru: 4445-99

Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.3
6,95 € s DPH
DOČASNE VYPREDANÉ
6,95 € s DPH

Informácie o produkte

Kladkový TSA zámok na batožinu D&N s uzamykaním na kľúčik. Zámok je vhodný na kufor, alebo cestovné a iné tašky.
Všetky TSA zámky sú označené rovnakým logom TRAVEL SENTRY Approved.

TSA, čiže Transportation Security Administration (Prepravná bezpečnostná správa), je systém vyvinutý v súvislosti s udalosťami 11. septembra 2001 v USA. Pri kontrole batožiny na letisku je v niektorých prípadoch potrebné skontrolovať ju aj fyzicky. Klasický zámok je v takom prípade trvalo poškodený, najčastejšie preštipnutím. TSA zámky sú konštruované tak, aby sa dali oprávneným kontrolórom otvoriť univerzálnym kľúčom bez poškodenia. Zámky obsahujú aj indikátor, že batožina bola otvorená univerzálnym kľúčom. V súčasnosti sú TSA zámky povinné pri cestovaní do viacerých krajín, napríklad do USA, Austrálie, Japonska a pod.

Materiál TSA zámku: odolná mosadzná konštrukcia
Rozmery zámku: v 40 x 25 x 10 mm
Balenie: zámok 1 ks + kľúče 2 ks

 

DOPRAVNÉ A POŠTOVÉ POPLATKY

 

Slovenská pošta, zásielky pre zákaznikov s adresou doručenia v SR

1. Slovenská pošta - doručenie BALÍK na POŠTU, zásielku doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2) , alebo prijatia platby bankovým prevodom.

tovar od 0,01 € - 75,00 € - poštovné 3,00 € ( dobierka plus 1,10 € )
tovar nad 75,01 € - poštovné ZDARMA ( dobierka plus 1,10 € )

Ak chcete sledovať pohyb Vašej zásielky, možete to spraviť priamo na stránke Slovenskej pošty kde je potrebné zadať číslo Vašej zásielky, ktoré Vám pri expedícii zašleme e-mailom a krátkou SMS správou. Platba poštových zásielok na dobierku sa uskutočňuje pri prevzatí balíka - na VAŠEJ POŠTE. Pri preberaní zásielky je potrebné skontrolovať neporušenosť obalov.

 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

2. štandardné Kuriérske doručenie do 24 - 48 hodín. :

- tovar od 0,00 €  - do 75,00 € - doprava 4,00 € ( platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )
- tovar nad 75 € - ZDARMA, (  platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )

Kuriérske zásielky doručíme do 2 pracovných dní  ( 24-48 hodín ) od prijatia objednávky, alebo v prípade patby prevodom do 2 pracovných dní od prijatia platby. 

 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet v CZK - FIO Banka č.ú. 200 176 4247 / 2010 - českých korunách, alebo online platba platobnou kartou ( VISA, MasterCard, Diners Club ). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Zásielky do ČR doručíme do 5 dní od pripísania platby na náš účet.

Tovar na dobierku do ČR nezasielame. 

 

Osobný odber zásielok

Osobný odber je možné uskutočniť po telefonickom alebo e-mailovom upresnení a dohode v kancelárii e-shopu v Prešove na adrese Volgogradská 13, ( PALA Centrum ), 2 posch. č. dverí 203 v čase od 10 - 16. hod. Osobný odber je bez poplatkov. Platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu pri vytváraní objednávky ( platobná karta, TatraPay ), alebo v hotovosti na odbernom mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Želáme Vám príjemný nákup v našom internetovom obchode.

KozeneDoplnky.sk

 

Mohlo by Vás zaujímať