Vrátenie tovaru - odstúpenie od zmluvy do 14 dní

Obchodné podmienky článok V. bod 1., internetového obchodu KozeneDoplnky.sk

Vážený zákazník,
ako kupujúci - spotrebiteľ môžete bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní v zmysle §7 zákona č. 102/2014 Z.z.. Podľa ustanovení uvedeného zákona a obchodných podmienok je kupujúci povinný písomne informovať predávajúceho o odstúpení od zmluvy (prípadne doručiť oznámenie o odstúpení na trvalom nosiči). Pre splnenie tejto zákonnej povinnosti nám môžete odoslať aj nižšie zobrazený elektronický formulár, ktorý je takto podľa zákona považovaný za písomné oznámenie kupujúceho o odstúpení od zmluvy zaslané na trvalom nosiči.
       V prípade, že Vám tato elektronická forma nevyhovuje Odstúpenie od zmluvy môžete uplatniť a zaslať písomne na formulári ktorý je súčasťou Obchodných podmienok ako Príloha č.1 a nájdete ho priamo na tejto stránke. Zaregistrovanie Vašej požiadavky k Odstúpeniu od zmluvy Vám bude evidenčným systémom obratom automaticky potvrdené emailovou správou na adresu ktorú ste uviedli vo formulári.
 
Ing. Martin Balun - MAXMA, s.r.o.
Volgogradská 13/A (PALA CENTRUM ) 
080 07 Prešov 
 
Následne čo najskôr od prijatia potvrdenia o OZNÁMENÍ ODSTÚPENIA OD ZMLUVY, odošlite tovar na našu adresu uvedenú v reklamačnom poriadku. Náklady na spätné vrátenie tovaru znáša kupujúci. Tovar zaslaný na dobierku nepreberáme. Zásielku s tovarom odporúčame zaslať  DOPORUČENE  ako poistenú.
 
 

Elektronický formulár pre odstúpenie od zmluvy

Odstúpenie od zmluvy do 14 dní

VOP, článok V., bod č.1
Meno *
Priezvisko *
Číslo faktúry *
E-mail *
Číslo bank. účtu / IBAN

Zašlem Vám ( hodiace sa zaškrtnite )

Názov tovaru na vrátenie *
Adresa pre doručenie

Vaša poznámka

Zaslané dňa *