Sviečka WHITE MARBLE - lotos, pačuli, biela ruža, citrusy

Kód tovaru: 7461

Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.4
6,90 € s DPH
DOČASNE VYPREDANÉ
6,90 € s DPH

Informácie o produkte

Ponúkame vám sviečku s luxusnou vôňou značky BARTEK CANDLES® z kolekcie Marble - WHITE MARBLE  150 g - elegantná a delikátna vôňa - orientálno-ovocná a kvetovo-chyprova - vedúce k meditácii, uvoľneniu, pokoju a sú jedinečné. Vyrobené z čistých 100 %-ných éterických olejov, prírodného sójoveho vosku v dekoratívom masívnom pohári zo skla. Každá sviečka je ručne nalievaná v malých dávkach do nádoby.

Sviečka spája dve zaujímavé vonné kompozície - ovocnú a orientálnu s kvetinovou a chyprovou. Tón bieleho lotosového kvetu, pačuli a bielej ruže, srdcom vône sú svieže citrusy. Perfektne zladené proporcie zaistia, že vás obklopí dlhotrvajúca a ušľachtilá vôňa, ktorá má relaxačné účinky na myseľ, nervovou soustavu a svaly, zmierňujú úzkosť, negativiitu, stres, napätie, podporujú relaxáciu, energiu, dobru náladu a viac.
Pohár z masívneho mramorovaného skla vkusne doplní každú miestnosť v domácnosti alebo kancelársky interiér. 
Sviečka je balená v elegantnej papierovej krabičke. Váš ideálny darček pre každú príležitosť.

DOBA HORENIA: 30 hodín
ROZMER:  priemer 8 cm, výška 8,5 cm 

Doba horenia: 40 hodín
Vôňa: aromaterapeutická
Farba: biela

 

DOPRAVNÉ A POŠTOVÉ POPLATKY

 

Slovenská pošta, zásielky pre zákaznikov s adresou doručenia v SR

1. Slovenská pošta - doručenie BALÍK na POŠTU, zásielku doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2) , alebo prijatia platby bankovým prevodom.

tovar od 0,01 € - 75,00 € - poštovné 3,00 € ( dobierka plus 1,10 € )
tovar nad 75,01 € - poštovné ZDARMA ( dobierka plus 1,10 € )

Ak chcete sledovať pohyb Vašej zásielky, možete to spraviť priamo na stránke Slovenskej pošty kde je potrebné zadať číslo Vašej zásielky, ktoré Vám pri expedícii zašleme e-mailom a krátkou SMS správou. Platba poštových zásielok na dobierku sa uskutočňuje pri prevzatí balíka - na VAŠEJ POŠTE. Pri preberaní zásielky je potrebné skontrolovať neporušenosť obalov.

 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

2. štandardné Kuriérske doručenie do 24 - 48 hodín. :

- tovar od 0,00 €  - do 75,00 € - doprava 4,00 € ( platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )
- tovar nad 75 € - ZDARMA, (  platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )

Kuriérske zásielky doručíme do 2 pracovných dní  ( 24-48 hodín ) od prijatia objednávky, alebo v prípade patby prevodom do 2 pracovných dní od prijatia platby. 

 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet v CZK - FIO Banka č.ú. 200 176 4247 / 2010 - českých korunách, alebo online platba platobnou kartou ( VISA, MasterCard, Diners Club ). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Zásielky do ČR doručíme do 5 dní od pripísania platby na náš účet.

Tovar na dobierku do ČR nezasielame. 

 

Osobný odber zásielok

Osobný odber je možné uskutočniť po telefonickom alebo e-mailovom upresnení a dohode v kancelárii e-shopu v Prešove na adrese Volgogradská 13, ( PALA Centrum ), 2 posch. č. dverí 203 v čase od 10 - 16. hod. Osobný odber je bez poplatkov. Platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu pri vytváraní objednávky ( platobná karta, TatraPay ), alebo v hotovosti na odbernom mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Želáme Vám príjemný nákup v našom internetovom obchode.

KozeneDoplnky.sk

 

Mohlo by Vás zaujímať