Bezpečnostný TSA zámok na kľúčik TRAVEL SENTRY

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

TSA zámok na batožinu s 2 kľúčmi TRAVEL SENTRY. Samostatný zámok na zipsovú batožinu z mosadze.

TSA, čiže Transportation Security Administration (Prepravná bezpečnostná správa), je systém vyvinutý v reakcii na 11. septembra 2001 k zvýšeniu bezpečnosti pri cestovaní. Kvôli starosti o bezpečnosť a ochranu pri cestovaní lietadlom kontrolujú bezpečnostní zamestnanci každú batožinu, ktorá ide na palubu. To zahŕňa skenovanie batožiny, čo umožňuje TSA kontrolórom vidieť obsah, bez toho aby kufor museli otvárať. Občas ale musia kontrolóri prekontrolovať obsah batožiny fyzicky. Ak používate tradičný zámok, bude otvorený násilím. TSA zámky sú uspôsobené na to, aby ich TSA kontrolóri mohli otvoriť univerzálnym kľúčom. Zámky sú bežnému užívateľovi poskytnuté bez kľúča, ten majú iba TSA splnomocnenci. Niektoré TSA zámky majú indikátor, ktorý vlastníka batožiny upozorní na to, že bol zámok otvorený univerzálnym kľúčom. 

Materiál: vysoko kvalitná mosadz
Rozmery: 39 x 23 x 11 mm

 

DOPRAVNÉ A POŠTOVÉ POPLATKY

 

Slovenská pošta, zásielky pre zákaznikov s adresou doručenia v SR

1. Slovenská pošta - doručenie BALÍK na POŠTU, zásielku doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2) , alebo prijatia platby bankovým prevodom.

tovar od 0,01 € - 75,00 € - poštovné 2,99 € ( dobierka plus 0,99 € )
tovar nad 75,01 € - poštovné ZDARMA ( dobierka plus 0,99 € )

Ak chcete sledovať pohyb Vašej zásielky, možete to spraviť priamo na stránke Slovenskej pošty kde je potrebné zadať číslo Vašej zásielky, ktoré Vám pri expedícii zašleme e-mailom a krátkou SMS správou. Platba poštových zásielok na dobierku sa uskutočňuje pri prevzatí balíka - na VAŠEJ POŠTE. Pri preberaní zásielky je potrebné skontrolovať neporušenosť obalov.

 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

2. štandardné Kuriérske doručenie do 24 - 48 hodín. :

- tovar od 0,00 €  - do 75,00 € - doprava 3,99 € ( platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 0,99 € )
- tovar nad 75 € - ZDARMA, (  platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 0,99 € )

Kuriérske zásielky doručíme do 2 pracovných dní  ( 24-48 hodín ) od prijatia objednávky, alebo v prípade patby prevodom do 2 pracovných dní od prijatia platby. 

 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet v CZK - FIO Banka č.ú. 200 176 4247 / 2010 - českých korunách, alebo online platba platobnou kartou ( VISA, MasterCard, Diners Club ). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 6,99 €. Zásielky do ČR doručíme do 5 dní od pripísania platby na náš účet.

Tovar na dobierku do ČR nezasielame. 

 

Osobný odber zásielok

Osobný odber je možné uskutočniť po telefonickom alebo e-mailovom upresnení a dohode v kancelárii e-shopu v Prešove na adrese Volgogradská 13, ( PALA Centrum ), 2 posch. č. dverí 203 v čase od 14 - 17. hod. Osobný odber je bez poplatkov. Platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu pri vytváraní objednávky ( platobná karta, TatraPay ), alebo v hotovosti na odbernom mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Želáme Vám príjemný nákup v našom internetovom obchode.

KozeneDoplnky.sk

 

Mohlo by Vás zaujímať

TSA bezpečnostný zámok na kľúč 2 ks z mosadze
SKLADOM, ODOŠLEME 25.01.2021
8,95
Menovka na cestovnú batožinu 2 kusy modrá
SKLADOM, ODOŠLEME 25.01.2021
6,99
Kódovací TSA zámok D&N na cestovnú batožinu
SKLADOM, ODOŠLEME 25.01.2021
7,95
Kapsa na doklady-taštička na rameno 13x18x3 cm ENRICO BENETTI
SKLADOM, ODOŠLEME 25.01.2021
19,90