Prečo práve kožená aktovka

Prečo si vybrať koženú aktovku, trendy v pánskych kožených aktovkách a taškách? Pánske aktovky sú mimoriadne praktický, ale aj štýlový pánsky doplnok ktorý zvýrazňuje imidž jej majiteľa.

Prečo si vybrať koženú aktovku, trendy v pánskych kožených aktovkách a taškách

Pánske aktovky sú mimoriadne praktický, ale aj štýlový pánsky doplnok. Ak si teda potrpíte na kvalitné, moderné a výnimočné doplnky, je čas si jeden taký zaobstarať. V ponuke obchodov a e-shopov dnes nájdete množstvo modelov z rôznych materiálov. Prečo je lepšie siahnuť po pánskej aktovke z kože a aké sú aktuálne trendy?

 

Prečo si vybrať koženú aktovku?

Kožená aktovka je v prvom rade veľmi kvalitný a luxusný doplnok, ktorý Vám bude slúžiť dlhú dobu. Okrem dlhej životnosti je jej hlavnou výhodou nenáročná údržba. Prírodná koža je príjemná na dotyk a zabudnúť nesmieme ani na jej nezameniteľnú vôňu. Pánska kožená aktovka sa väčšine ľudí zrejme spája s business štýlom a manažérmi v oblekoch. Aj keď výber takýchto elegantných aktoviek je skutočne veľký, nájsť sa dajú aj aktovky v ležérnejšom štýle. Už dávno teda neplatí, že je určená iba na dôležité dokumenty a cestu z domu do práce a naspäť.

 

Akú aktovku si zobrať do kancelárie?

Pánska kožená aktovka, ktorá je vhodná do práce a možno ju zaradiť do business štýlu by mala byť praktická, elegantná a jednoduchá. E-shop kozenedoplnky.sk ponúka veľký výber aktoviek, ktoré sú trendy a dokonale sa hodia ku každému obleku. Neutrálna čierna farba nikdy nič nepokazí a navyše pôsobí elegantne. Rozmer aktovky býva taký, aby sa do nej pohodlne zmestil formát A4. Zväčša má niekoľko priečinkov na dokumenty, prípadne bočné vrecká na mobil, kľúče, peňaženku a podobne. Niektoré modely majú okrem rukoväte aj remeň, takže sa dá nosiť aj na pleci. Ceny elegantných kožených aktoviek sa pohybujú okolo 120-200 €.

 

Kožená aktovka je vhodná aj na voľný čas

Aktovky v ležérnejšom štýle sú ideálne na voľný čas, do školy a samozrejme aj do práce, pokiaľ sa nevyžaduje určitý dress code. Ak teda nechcete nosiť všetky potrebné veci vo vreckách, kožená pánska aktovka je ideálnym a štýlovým riešením. Aj v tejto kategórií nájdete široký výber rôznych prevedení, štýlov a povrchových úprav. Môžete si teda vybrať doplnok, ktorý sa hodí k Vášmu štýlu a osobnosti. Veľmi zaujímavé a aktuálne sú tašky a aktovky so starožitným patinovým vzhľadom. Aktovkám samozrejme nechýbajú priečinky, bočné vrecká rukoväť a popruh na plece. Pekným detailom bývajú najmä pracky a zapínanie, ktoré urobia aj z obyčajnej aktovky jedinečný pánsky doplnok, ktorý môžete mať sa cenu zhruba 200-300 €.

Pánske kožené aktovky sú teda ideálne nie len pre bussines štýl, ale aj na bežný deň. Aj keď cena je vyššia ako pri koženkových alebo textilných aktovkách, investovať do kvalitnej tašky alebo aktovky sa určite oplatí. Odmenou Vám bude dlhá životnosť, kvalita a príjemná vôňa pravej kože. 


SPÄŤ NA ČLÁNKY BLOGU >>>

Kožené tašky a aktovky TUSCANY LEATHER