ZĽAVNENÉ | Pánsky luxusný opasok BRAUN BUFFEL tmavohnedý

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

ZĽAVNENÝ TOVAR - na pracke malá výrobná vada - zmatnenie pracky na 2 miestach. Tovar 100% funkčný, nepoužívaný. Vada nie je výrazná, nebráni opasok bežne nosiť - opasok nestráca luxusný vzhľad.

 

Luxusný pánsky opasok zn. BRAUN BUFFEL so zapínaním na pracku s automatickým mechanizmom. Remeň v exkluzívnom spracovaní - povrch s reliéfom krokodílej kože. Balenie - krabička Braun Buffel.
Vyrobený z pravej kože prémiovej kvality, hladké, pevnejšie prevedenie, povrch zmatnený, prešívané okraje, šírka remeňa 3 cm. 

Pracka - rozmery 5 x 4 cm, masívny kvalitný kov striebornej farby, zmatnený, logo BB
- odnímateľná pracka umožňuje skracovanie dĺžky remeňa

Optimálna dĺžka opaska - obvod pása + 15 cm 

 
Celková dĺžka ( obvod pásu + 15cm ) : 115 / 120 / 130
mat: Pravá koža
far: hnedá tmavá
Určenie: pánsky
Balenie: krabička Braun Buffel

 

DOPRAVNÉ A POŠTOVÉ POPLATKY

 

Slovenská pošta, zásielky pre zákaznikov s adresou doručenia v SR

1. Slovenská pošta - doručenie BALÍK na POŠTU, zásielku doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2) , alebo prijatia platby bankovým prevodom.

tovar od 0,01 € - 75,00 € - poštovné 2,99 € ( dobierka plus 0,99 € )
tovar nad 75,01 € - poštovné ZDARMA ( dobierka plus 0,99 € )

Ak chcete sledovať pohyb Vašej zásielky, možete to spraviť priamo na stránke Slovenskej pošty kde je potrebné zadať číslo Vašej zásielky, ktoré Vám pri expedícii zašleme e-mailom a krátkou SMS správou. Platba poštových zásielok na dobierku sa uskutočňuje pri prevzatí balíka - na VAŠEJ POŠTE. Pri preberaní zásielky je potrebné skontrolovať neporušenosť obalov.

 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

2. štandardné Kuriérske doručenie do 24 - 48 hodín. :

- tovar od 0,00 €  - do 75,00 € - doprava 3,90 € ( dobierka plus 0,99 € )
- tovar nad 75 € - ZDARMA, ( dobierka plus 0,99 € )

Kuriérske zásielky doručíme do 2 pracovných dní  ( 24-48 hodín ) od prijatia objednávky, alebo v prípade patby prevodom do 2 pracovných dní od prijatia platby. 

 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet v CZK - FIO Banka č.ú. 2101023876/2010 - českých korunách, alebo online platba platobnou kartou ( VISA, MasterCard, Diners Club ). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 6,99 €. Zásielky do ČR doručíme do 5 dní od pripísania platby na náš účet.

Tovar na dobierku do ČR nezasielame. 

 

Osobný odber zásielok

Osobný odber je možné uskutočniť po telefonickom alebo e-mailovom upresnení a dohode v kancelárii e-shopu v Prešove na adrese Volgogradská 13, ( PALA Centrum ), 2 posch. č. dverí 203 v čase od 14 - 17. hod. Osobný odber je bez poplatkov. Platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu pri vytváraní objednávky ( platobná karta, TatraPay ), alebo v hotovosti na odbernom mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Želáme Vám príjemný nákup v našom internetovom obchode.

KozeneDoplnky.sk

 

Mohlo by Vás zaujímať