Pánsky džínsový opasok so štýlovou prackou MERCUCIO do 120 cm

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

Ponúkame vám kvalitný opasok zn. MERCUCIO - kožený remeň z hladko brúsenou povrchovou úpravou. Hnedý opasok s okrajovým prešívaním hnedou niťou. 
Remeň opaska z komfortného materiálu - hrubá 4 mm poddajná koža. Zapínanie pracky na kovový nit. Štýlová satinovaná pracka s reliéfnymi prvkami, ideálna na bežný deň.

Pracka: cca 5 x 8,5cm,  so zapínaním na kovový nit do dierky remeňa, masívny kov (zliatina kovov), satinovaná, farby sivej s patinou
Remeň: šírka 3,8 cm, hrubšia hovädzia koža  (4 mm) so zmäkčenou úpravou, povrch hladko brúsený, hnedé prešitie 

Optimálna dĺžka opaska: obvod pása + 15-20 cm

Opasok je skracovateľný na požadovanú dĺžku - 
odskrutkovaním nitu sa uvoľní remeň a odreže prebytočná koža, vyrazí sa (vybíjacím kolíkom) nová dierka pre opätovné spojenie pracky s remeňom

Celková dĺžka ( obvod pásu + 15cm ) : 100 / 110 / 115 / 120
Materiál: pravá koža
Farba: hnedá
Šírka remeňa: 3,8 cm
Určenie: pánsky
Balenie: voľné (sáčok)

 

DOPRAVNÉ A POŠTOVÉ POPLATKY

 

Slovenská pošta, zásielky pre zákaznikov s adresou doručenia v SR

1. Slovenská pošta - doručenie BALÍK na POŠTU, zásielku doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2) , alebo prijatia platby bankovým prevodom.

tovar od 0,01 € - 75,00 € - poštovné 3,00 € ( dobierka plus 1,10 € )
tovar nad 75,01 € - poštovné ZDARMA ( dobierka plus 1,10 € )

Ak chcete sledovať pohyb Vašej zásielky, možete to spraviť priamo na stránke Slovenskej pošty kde je potrebné zadať číslo Vašej zásielky, ktoré Vám pri expedícii zašleme e-mailom a krátkou SMS správou. Platba poštových zásielok na dobierku sa uskutočňuje pri prevzatí balíka - na VAŠEJ POŠTE. Pri preberaní zásielky je potrebné skontrolovať neporušenosť obalov.

 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

2. štandardné Kuriérske doručenie do 24 - 48 hodín. :

- tovar od 0,00 €  - do 75,00 € - doprava 4,00 € ( platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )
- tovar nad 75 € - ZDARMA, (  platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )

Kuriérske zásielky doručíme do 2 pracovných dní  ( 24-48 hodín ) od prijatia objednávky, alebo v prípade patby prevodom do 2 pracovných dní od prijatia platby. 

 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet v CZK - FIO Banka č.ú. 200 176 4247 / 2010 - českých korunách, alebo online platba platobnou kartou ( VISA, MasterCard, Diners Club ). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Zásielky do ČR doručíme do 5 dní od pripísania platby na náš účet.

Tovar na dobierku do ČR nezasielame. 

 

Osobný odber zásielok

Osobný odber je možné uskutočniť po telefonickom alebo e-mailovom upresnení a dohode v kancelárii e-shopu v Prešove na adrese Volgogradská 13, ( PALA Centrum ), 2 posch. č. dverí 203 v čase od 10 - 16. hod. Osobný odber je bez poplatkov. Platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu pri vytváraní objednávky ( platobná karta, TatraPay ), alebo v hotovosti na odbernom mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Želáme Vám príjemný nákup v našom internetovom obchode.

KozeneDoplnky.sk

 

Mohlo by Vás zaujímať