Kožené doplnky vo vintage štýle

Vintage štýl dnes stretávame takmer všade a výnimkou nie je ani oblečenie a módne doplnky. Čo je vlastne vintage a ako si vybrať kožené doplnky vo vintage štýle?

Čo je vintage?

Pojmom vintage sa označovalo najskôr víno a potom staré ale veľmi kvalitné veci. V súvislosti s módnymi doplnkami si pod vintage štýlom predstavíme hlavne veci, ktoré nosili ešte naši starí rodičia. Dnes ale nájdeme v obchodoch množstvo nových vecí, ktoré sa inšpirovali kúzlom tých starých. Vintage doplnky sú originálne, kvalitné, často zdobené a cítiť z nich históriu. Niektoré z nich Vám teraz predstavíme.

Vintage kožené peňaženky

Peňaženka je asi najobľúbenejším a najnevyhnutnejším doplnkom každého z nás. V tomto prípade sa určite oplatí staviť na kvalitu, pretože kožená peňaženka vydrží dlhé a dlhé roky. Okrem toho, vzdať sa krásnej koženej peňaženky vo vintage štýle nemusí byť ľahké. 

Kožené Vintage penaženky od GreenBurry s motývmi Bikerov alebo Truckerov sú pekným doplnkom a určite zaujmu.

Pánska kožená peňaženka GreenBurry Vintage


 

Kvalitné a originálne vintage peňaženky vyrába značka GreenBurry. Model GreenBurry VINTAGE OLIVE 339-30 je ideálna pánska peňaženka s množstvom priečinkov na karty, doklady a samozrejme bankovky a mince. Dámy by mohla očariť väčšia peňaženka s prackou od Leonardo da Vinci. Obe peňaženky majú povrch z brúsenej kože a jemnou patinou vo vintage štýle.

Vintage kožené tašky

Aj kožené tašky sú výborným vintage doplnkom. Pokiaľ ste si tento štýl obľúbili, ale v rámci módy to s ním nechcete preháňať, postačí Vám jeden kvalitný doplnok vo forme tašky. Praktická, moderná a vintage je taška na rameno GreenLand Nature 812 - 25. Masívna taška je vyrobená z brúsenej kože, je dosť veľká aj na formát A4 a nechýba ani viacero priehradiek. Jej dizajn jednoznačne zapadá do vintage štýlu a krásne dotvorí Váš outfit.

 

Čo hovoríte na vintage štýl vy? Máte doma nejaké vintage doplnky, alebo sa chystáte vybrať si ten správny na kozenedoplnky.sk? Neváhajte a pozrite si ponuku Vintage štýlu od GreenBurry.

 

 

 

 

 

Ponuka kožených peňaženiek v štýle Vintage TU. Doporučujeme tovary z GreenBurry a GreenLand.


SPÄŤ NA ČLÁNKY BLOGU >>>
 

Kožená peňaženka VINTAGE GreenBurry 1796-25 BIKE