Hnedá kožená kľúčenka MERCUCIO 2 kovové retiazky

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

Ponúkame Vám praktickú koženú kľúčenku značky MERCUCIO - vnútro s 2 kovovými retiazkami pre uchytenie kľúčov. Koža masívna v mierne zmäkčenom prevedení v úprave TRUMBLE s elegantným jemne krčeným povrchom. Vonkajšia strana s malým odkladacím priečinkom na zips. Puzdro je vhodné aj na príručné drobnosti,

ROZMERY: šírka 10,5 cm x výška 6,5 cm x hĺbka 2-3 cm

PRIEČINKY:
- 1 hlavný zipsový priečinok + 1 kožené putko (3 cm) s 2 kovovými retiazkami (7 cm) ukončenými kovovým prstencom na kľúče (priemer 2,7 cm)
- 1 predný zipsový priečinok 6 x 9,5 cm

MATERIÁL: pravá koža - hovädzia, úprava TRUMBLE z masívnej kože - odľahčené prevedenie, krčená úprava povrchu. povrch s jemným leskom
vnútro: textilná podšívka
FARBA: hnedá tmavá
kov - tmavošedý

 

Farba: hnedá
Materiál : Pravá koža
Určenie: unisex
Balenie: voľné (sáčok)

 

DOPRAVNÉ A POŠTOVÉ POPLATKY

 

Slovenská pošta, zásielky pre zákaznikov s adresou doručenia v SR

1. Slovenská pošta - doručenie BALÍK na POŠTU, zásielku doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2) , alebo prijatia platby bankovým prevodom.

tovar od 0,01 € - 75,00 € - poštovné 3,00 € ( dobierka plus 1,10 € )
tovar nad 75,01 € - poštovné ZDARMA ( dobierka plus 1,10 € )

Ak chcete sledovať pohyb Vašej zásielky, možete to spraviť priamo na stránke Slovenskej pošty kde je potrebné zadať číslo Vašej zásielky, ktoré Vám pri expedícii zašleme e-mailom a krátkou SMS správou. Platba poštových zásielok na dobierku sa uskutočňuje pri prevzatí balíka - na VAŠEJ POŠTE. Pri preberaní zásielky je potrebné skontrolovať neporušenosť obalov.

 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

2. štandardné Kuriérske doručenie do 24 - 48 hodín. :

- tovar od 0,00 €  - do 75,00 € - doprava 4,00 € ( platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )
- tovar nad 75 € - ZDARMA, (  platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )

Kuriérske zásielky doručíme do 2 pracovných dní  ( 24-48 hodín ) od prijatia objednávky, alebo v prípade patby prevodom do 2 pracovných dní od prijatia platby. 

 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet v CZK - FIO Banka č.ú. 200 176 4247 / 2010 - českých korunách, alebo online platba platobnou kartou ( VISA, MasterCard, Diners Club ). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Zásielky do ČR doručíme do 5 dní od pripísania platby na náš účet.

Tovar na dobierku do ČR nezasielame. 

 

Osobný odber zásielok

Osobný odber je možné uskutočniť po telefonickom alebo e-mailovom upresnení a dohode v kancelárii e-shopu v Prešove na adrese Volgogradská 13, ( PALA Centrum ), 2 posch. č. dverí 203 v čase od 10 - 16. hod. Osobný odber je bez poplatkov. Platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu pri vytváraní objednávky ( platobná karta, TatraPay ), alebo v hotovosti na odbernom mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Želáme Vám príjemný nákup v našom internetovom obchode.

KozeneDoplnky.sk

 

Mohlo by Vás zaujímať