INTERNETOVÝ OBCHOD KOŽENÝCH DOPLNKOV

Internetový obchod KozeneDoplnky.sk,  ktorý sme pre Vás otvorili ešte v roku 2012 ponúka svojim zákazníkom kvalitné kožené doplnky od obľúbených a overených výrobcov. Nemôžu tak chýbať produkty značiek ako Camel Active, Tuscany Leather, GreenLand, GreenBurry, HEXAGONA či Branco. Pravú kožu a jej výrobky prinášame každý deň.

Medzi koženými doplnkami objavíte bohatú ponuku kožených aktoviek, kabeliek, spisoviek, kufríkov a pracovných tašiek. Chýbať nesmú ani etue tašky na doklady, púzdra a tašky na opasok a ľadvinky. Asi najvyhľadávanejším koženým doplnkom sú peňaženky. A práve preto si môžete vybrať kvalitnú koženú peňaženku od značky Braun Buffel, Camel Active a Truvirtu. Samostatnou kategóriou sú kožené opasky, ktoré sú zoradené v niekoľkých kategóriách pre ľahšiu orientáciu a výber. Vybrať si tak môžete z dámskych opaskov,elegantných pánskych opaskov určených do obleku, ležérnych džínsových opaskov a opaskov až do veľkosti s XXL dĺžkou.  

Novou kategóriou, ktorú si obľúbili zákaznici a často v nej vyhľadávajú tovar sú pracovné tašky zn. BRANCO. Pozrite si ponuku ľahkých koženkových pracovných tašiek, možno práve takúto tašku na každý deň hľadáte. Nižšie na stránke nájdete kategórie, do ktorých môžete okamžite vstúpiť. 

 

Tešíme sa z Vašej návštevy, KozeneDoplnky.sk