Výmena vianočného darčeka


Pre krajšie Vianoce Vaších najbližších.. 

naším celoročným snažením je pre Vás zabezpečiť tovar, ktorý bude v čo najlepšej kvalite a stále v modernom trende ktorý sa na trhu kožených výrobkov mení každým dňom.

   Aj v tomto období vianoc stále pribúdaju tovary ktoré v priebehu roka neboli dostupné alebo včas zaradené do našej ponuky. Pre mnohých z nás je výber vianočného darčeka náročný a nie vždy hneď dokážeme odhadnúť, ktorý kus alebo farba je tá pravá pre obdarovaných.

  Aj tento rok sme sa rozhodli, že Vám uľahčíme výber z našej ponuky. V prípade, že sa Vám nepodarí aj napriek snahe čo najlepšie vybrať vhodný darček, naša obchodná politika v tomto období umožnuje všetkým naším zákaznikom výmenu vianočného darčeka za iný tovar.  Vzťahuje sa na všetky nákupy realizované od 30.11.2018 do 19.12.2018.
 

Možnosť výmeny darčeka bude aj tento rok platiť do 09.01.2019.
 

Ako postupovať po vianociach pri zistení, že darček nebol vhodne vybraný? Postup je veľmi jednoduchý a zvládnete ho bez akýchkoľvek poblémov zaslaním krátkeho emailu na našu adresu obchod@kozenedoplnky.sk .

1.  Ak ste našli v eshope tovar, ktorý chcete zameniť za iný, zašlite nám email v ktorom uvedte číslo objednávky, kód tovaru ktorý chcete vrátiť. Do emailu uvedte kód NOVÉHO TOVARU , názov a počet kusov na výmenu. Hodnota nového tovaru je v minimálnej cene tovaru ktorý nám vrátite.

2. Ak v ponuke eshopu nie je tovar na výmenu žašlite nám informáciu "Zaslať kupón v hodnote tovaru" a my Vám vystavíme a zašleme elektronický nákupný poukaz s platnosťou do 30.04.2019. Poukaz nie je vystavený na meno ale má hodnotu Vášho tovaru. Jeho kód následne napíšte do poznámky pri vytváraní novej objednávky s novým tovarom. Upozorňujeme že nová objednávka musí obsahovať tovar v minimálnej hodnote kupónu. Z kupónu nie je možné vydávať ani odpočítavať hodnotu novej objednávky a zvyšok vrátiť.

3. Tovar následne zašlite na našu adresu Ing. Martin Balun - KozeneDoplnky.sk , Volgogradská 13, (PALA CENTRUM ), 08001 Prešov

 

Týmto postupom nie sú dotknuté Vaše zákonné práva odstúpiť od zmluvy do 14 kalendárných dní v zmysle príslušných paragrafov Občianského zákonníka.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a nákup v našom internetovom obchode. Prajeme Vám zároveň krásne a pokojné prežitie Vianočných sviatkov.

 

KozeneDoplnky.sk