Exkluzívna peňaženka z nappa kože PLATINIUM GreenBurry

Kód tovaru: 7003-20

Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.9
54,90 € s DPH
DOČASNE VYPREDANÉ
54,90 € s DPH

Informácie o produkte

GREEN BURRY - nemecká značka kvalitných kožených výrobkov s tradíciou od roku 1995, ktoré su vyrobené z kvalitných materiálov a majú pvotriedne spracovanie. Značka s dôrazom na štýlový dizajn a nadčasovú eleganciu.

Luxusná pánska peňaženka - vysoko-elegantné spracovanie.pre nový aj starý typ dokladov - vyrobená z luxusnej kvalitnej nappa kože.
Jej atribútmi sú jednoduchosť, vysoká funkčnosť s jedinečným dotykovým pocitom. Peňaženka s veľkými dokladovými priehradkami a veľlým mincovníkom s koženou prednou a zadnou stenou.
Vyrobená z hovädziej kože - vyznačujúcej sa pevnosťou a trvanlivosťou. Koža v zmäkčenom a matnom prevedení, steny a hrany spevnené, prešívanie po okrajoch. Kovový štítok s logom GreenBurry. Vnútro: nappa koža, textilná podšívka. 

Rozmery peňaženky: výška 10 x šírka 13 x hĺbka 2 cm

Členenie peňaženky:
- ľavá strana - 4 priehradky na karty, 3 dokladové priehradky  
- pravá strana - mincovník na patent, 1 priehradka pod mincovníkom
- 2 priehradky na bankovky

Balenie: krabička GreenBurry

Farba: čierna
Materiál : Pravá koža
Formát dokladov: starý formát OP, VP

 

DOPRAVNÉ A POŠTOVÉ POPLATKY

 

Slovenská pošta, zásielky pre zákaznikov s adresou doručenia v SR

1. Slovenská pošta - doručenie BALÍK na POŠTU, zásielku doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2) , alebo prijatia platby bankovým prevodom.

tovar od 0,01 € - 75,00 € - poštovné 3,00 € ( dobierka plus 1,10 € )
tovar nad 75,01 € - poštovné ZDARMA ( dobierka plus 1,10 € )

Ak chcete sledovať pohyb Vašej zásielky, možete to spraviť priamo na stránke Slovenskej pošty kde je potrebné zadať číslo Vašej zásielky, ktoré Vám pri expedícii zašleme e-mailom a krátkou SMS správou. Platba poštových zásielok na dobierku sa uskutočňuje pri prevzatí balíka - na VAŠEJ POŠTE. Pri preberaní zásielky je potrebné skontrolovať neporušenosť obalov.

 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

2. štandardné Kuriérske doručenie do 24 - 48 hodín. :

- tovar od 0,00 €  - do 75,00 € - doprava 4,00 € ( platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )
- tovar nad 75 € - ZDARMA, (  platba kurierovi v hotovosti alebo kartou plus 1,10 € )

Kuriérske zásielky doručíme do 2 pracovných dní  ( 24-48 hodín ) od prijatia objednávky, alebo v prípade patby prevodom do 2 pracovných dní od prijatia platby. 

 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet v CZK - FIO Banka č.ú. 200 176 4247 / 2010 - českých korunách, alebo online platba platobnou kartou ( VISA, MasterCard, Diners Club ). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Zásielky do ČR doručíme do 5 dní od pripísania platby na náš účet.

Tovar na dobierku do ČR nezasielame. 

 

Osobný odber zásielok

Osobný odber je možné uskutočniť po telefonickom alebo e-mailovom upresnení a dohode v kancelárii e-shopu v Prešove na adrese Volgogradská 13, ( PALA Centrum ), 2 posch. č. dverí 203 v čase od 10 - 16. hod. Osobný odber je bez poplatkov. Platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu pri vytváraní objednávky ( platobná karta, TatraPay ), alebo v hotovosti na odbernom mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Želáme Vám príjemný nákup v našom internetovom obchode.

KozeneDoplnky.sk

 

Mohlo by Vás zaujímať